fbpx

O nas

Boży Młyn powstał jako odpowiedź na chęć wspólnego spędzania czasu osób w różnym wieku. Chcemy działać na rzecz rodzin z małymi dziećmi, młodzieży i osób dojrzałych. Wierzymy, że każdy, niezależnie od wieku, wykształcenia i charakteru może dać coś drugiej osobie i równocześnie coś równie ważnego otrzymać. Rzeczą najbardziej deficytową wydaje się być teraz czas. W Bożym Młynie będą czekać osoby, które będą mieć zawsze czas na rozmowę, spotkanie. Papież Franciszek mówi o chrześcijaninie, który powinien zejść z kanapy włożyć buty wyczynowe i działać wśród ludzi w imię Boga. Miejsce „Boży Młyn” stoi otworem dla wszystkich chrześcijańskich wyczynowców. Przychodźcie do nas z propozycjami i chęcią działania.

BOŻY MŁYN PRACUJE DLA CIEBIE!
To miejsce DLA KAŻDEGO – starszego i młodszego. To miejsce SPOTKANIA z drugą osobą, w rozmowie, w przyjemnym otoczeniu, przy kawie i ciastku.
Możesz POMÓC w pracy Bożego Młyna lub SKORZYSTAĆ z jego oferty na różne sposoby. MY dajemy Ci czas i sposobność (choć to słowo trochę głupio brzmi) :
Czas DZIELENIA się: starszych swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem; młodszych swoją energią i orientacją we współczesnym świecie. To wyjątkowa i niepowtarzalna okazja spotkania pokoleń, które umożliwia właśnie Boży Młyn.
Czas ŚWIĘTOWANIA: spotkania w większym lub mniejszym gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi, a także organizowane przez Boży Młyn imprezy dla dorosłych i dzieci.
Czas POZNAWANIA: spotkania ze znanymi, niezwykłymi osobami.
Czas WZROSTU: warsztaty, szkolenia, pomoc w nauce, aktywności fizyczne.
CZAS darmo dany wróci do Ciebie w czwórnasób!
Wierzymy, że wspólne spotkanie ludzi w duchu chrześcijańskim tworzy i pomnaża DOBRO. Z ziarna dzielenia starszych i młodszych w Bożym Młynie powstanie mnóstwo mąki na Dobry Chleb! 

Potrzebujemy CIEBIE!

 

Nasi darczyńcy